Hizmet Verdiğimiz İller

Hizmet Verdiğimiz Tüm İl ve İlçeler

Alfa Duşakabin Aksesuarları, duşakabin sistemlerinin en önemli taşıyıcılarının imalat ve satışını gerçekleştirmektedir. Banyo ürün grupları içerisinde yer alan duşakabinleri ayakta tutan, sistemin sorunsuz bir şekilde çalışması için gerekli olan bu parçalar üretim tesislerimizde birinci kalite malzemelerle özel enjeksiyon makinelerinde üretilmektedir.

 

Bella duşakabin üreticileri arasında Bella duşakabin aksesuarları, bella camları, fitilleri, rulmanları imalatı yaparak duşakabin aksesuarları Eskişehir  aramalarına yanıt vermeyi hedefleyen ekibimiz, sektörünün öncüsü olmayı hedeflemektedir. Geniş makine parkurumuz sayesinde firmamız duşakabin yedek parçaları içinde yer alan her ürünü imal edip, Türkiye’nin her köşesine ulaştırabilmektedir.

 

 Eskişehir  duşakabin yedek parça aramalarında ihtiyaç duyulacak plastik ve metal kapı kulpları, vida ve cam tutucular, duşakabin takım rulmanlar, ön ve yan musluklar, alüminyum profiller, duşakabin süperlüks alüminyum profilleri gibi tüm aksesuarlara Alfa Duşakabin Aksesuarları’ndan ulaşabilirsiniz.

 

Alfa Duşakabin Aksesuarları İletişim Bilgileri

Adres:Teksan Sanayi Sitesi 11227. Sokak No:10 Odunpazarı/Eskişehir

Gsm: 0545 609 66 26